Sport i rekreacja

WYNIKI NOWOROCZNEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO
xx W środę 22 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 67 w os. Stefana Batorego 105 w Poznaniu odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego Amatorów. W zawodach wzięło udział 12 osób. Rywalizowano systemem do dwóch przegranych. Wszystkie mecze toczono na przygotowanych do zawodów czterech stołach do tenisa stołowego. Po prawie czterogodzinnych zmaganiach wyłoniono trzech najlepszych zawodników Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów. Najlepszym zawodnikiem został Piotr Taciak, II miejsce zajął Waldemar Bogdański, a na najniższym stopniu podium stanął Piotr Ciszak. Pamiątkowe statuetki oraz nagrody ufundowała Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy dobrej postawy i zapraszamy na kolejne turnieje tenisa stołowego. W zakładce "pobierz" dostępne są zdjęcia z przebiegu turnieju oraz zdjęcia zwycięzców.