Sport i rekreacja

WYNIKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO Z OKAZJI DNI PIĄTKOWA 2019
xx W poniedziałek 10 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 67 w os. Stefana Batorego 105 w Poznaniu odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z Okazji Dni Piątkowa. W zawodach wzięło udział 10 osób, z których najstarszy uczestnik miał 86 lat. Rywalizowano systemem do dwóch przegranych. Wszystkie mecze toczono na przygotowanych do zawodów czterech stołach do tenisa stołowego. Po prawie czterogodzinnych zmaganiach wyłoniono trzech najlepszych zawodników Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dni Piątkowa w 2019 roku. Najlepszym zawodnikiem został Waldemar Bogdański, II miejsce zajął Marian Piszora, a na najniższym stopniu podium stanął Ryszard Pieńkosz. Pamiątkowe statuetki oraz nagrody ufundowała Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Nad całością przebiegu turnieju czuwała instruktorka tenisa stołowego Danuta Kupiec. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy dobrej postawy i zapraszamy na kolejne turnieje tenisa stołowego.
W zakładce "pobierz" dostępne są zdjęcia z przebiegu turnieju oraz zdjęcia zwycięzców.