ZAPRASZAMY NA CYKL WYKŁADÓW W KORONIE

2026.05.28

📢 𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗻𝗮 𝗸𝗼𝗹𝗲𝗷𝗻𝗲 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝘄 𝗞𝗹𝘂𝗯𝗶𝗲 𝗞𝗼𝗿𝗼𝗻𝗮 𝗣𝗦𝗠!
𝗞𝗹𝘂𝗯 𝗞𝗼𝗿𝗼𝗻𝗮 𝗣𝗦𝗠 bierze udział w ogólnopolskim cyklu wykładów organizowanych przez Ogólnopolski Operator Opieki dla osób 60+. Po fascynujących podróżach do Dubaju i kosmicznych rozważaniach o powrocie na Księżyc, czas na spotkanie poświęcone medycynie przyszłości! 🩺🔬
👉 Najbliższy wykład:
📅 3 czerwca 2026 r.
🕓 Godz. 16:00
📍 Miejsce: Klub Korona, os. Bolesława Śmiałego, paw. 104
🎓 𝗧𝗲𝗺𝗮𝘁 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗮:
„𝗝𝗮𝗸 𝗸𝘀𝘇𝘁𝗮ł𝗰𝗶 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗹𝗲𝗸𝗮𝗿𝘇𝘆 𝗷𝘂𝘁𝗿𝗮? 𝗞𝘂𝗹𝗶𝘀𝘆 𝗻𝗼𝘄𝗼𝗰𝘇𝗲𝘀𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗽𝗿𝗮𝗰𝗼𝘄𝗻𝗶 𝗺𝗲𝗱𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵”
👩‍⚕️ Gościem spotkania będzie Lidia Surfinowicz, która zabierze uczestników za kulisy współczesnej edukacji medycznej. Dowiemy się, jak wyglądają nowoczesne pracownie i centra symulacji medycznej, w których przyszli lekarze zdobywają praktyczne umiejętności, ćwiczą procedury medyczne i przygotowują się do pracy z pacjentami.
🔍 To wyjątkowa okazja, aby poznać nowoczesne technologie wykorzystywane w kształceniu personelu medycznego oraz zobaczyć, jak zmienia się nauka zawodu lekarza w XXI wieku.
✅ Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców i wszystkich zainteresowanych światem medycyny, nauki oraz nowych technologii! 💙